Księgowy / Księgowa
  • Lućmierz-Las
łódzkie, Lućmierz-Las, łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym, organizacyjnym oraz podatkowym,
  • bieżące i terminowe księgowanie dokumentów w systemie ERP,
  • sporządzanie deklaracji do US, GUS, NBP, itp.,
  • aktywny udział w procesie zamknięcia okresu księgowego,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych,
  • współpraca z centralą w Niemczech i pozostałymi spółkami w Grupie,
  • współtworzenie efektywnych procesów i procedur księgowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość lub pokrewne),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości, a także umiejętność zastosowania ich w praktyce,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics AX 2012,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • dodatek pieniężny na dojazdy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MyBenefit,
  • dofinansowanie do żłobka/ przedszkola dziecka,
  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
  • paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Praca łódzkie
  • Księgowa łódzkie
  • Księgowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567