Księgowy/Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
3PRO sp. z o.o.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis stanowiska:

  • Ewidencjonowanie dokumentów finansowych w systemie obiegu dokumentów
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie spraw finansowo-księgowych i kadrowych
  • Obsługa korespondencji w sprawach finansowo-księgowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Uzgadnianie ewidencji z kontami głównymi
  • Wystawianie faktur
  • Monitoring wpływów należności, windykacja wstępna
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Obsługa systemów bankowych, faktoringowych i pokrewnych
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją finansowo-księgową

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze
  • Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością w spółce z o.o. - minimum na poziomie młodszej księgowej
  • Umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office oraz z minimum jednym systemem FK oraz otwartość na naukę nowych rozwiązań w tym zakresie
  • Umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatny pakiet medyczny, kartę Benefit
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress codeu
  • Kawa/herbata
  • Spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192