Księgowy / Księgowa
  • Warszawa, Zawodzie 18
mazowieckie, Warszawa, Zawodzie 18, mazowieckie, Polska
REMONDIS Sp. z o.o.
14. 9. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenia w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 32 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w ponad 50 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur
  • Bieżące wykonywanie fakturowania dla oddziału
  • Zamykanie protokołów przekazania fakturowania
  • Analiza protokołów błędów
  • Sporządzanie zestawień kontrolnych
  • Kompletowanie umów i faktur
  • Współpraca z pozostałymi działami

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości
  • Interesuje Cię długoterminowa współpraca i rozwój kompetencji w dziale księgowości
  • Jesteś samodzielny, umiesz pracować w zespole
  • Jako atut praca w dużej organizacji zatrudniającej powyżej 500 pracowników

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne)

  • Praca mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567