Księgowy / Księgowa
  • Warszawa, Bemowo
mazowieckie, Warszawa, Bemowo, mazowieckie, Polska
Dyrda Group Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do organów administracji państwowej
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i raportowanie finansowe zgodnie z wewnętrznymi zasadami Grupy
  • Księgowanie dokumentów sprzedaży towarów i usług oraz dokumentów zakupu
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
  • Sporządzanie list płac
  • Rozliczenia z ZUS i US, rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych i składek ubezpieczeniowych od wynagrodzeń
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zaliczek pracowniczych
  • Księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych i raportów z terminala płatniczego

Wymagania
  • Znajomość kadr i płac - warunek konieczny
  • Znajomość programu RAKS - warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy
  • Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę pełną wezwań
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Udział w konferencjach i szkoleniach branżowych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań
  • Możliwości kariery w firmie
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów

Benefity:

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055