Ksiegowy / Ksiegowa
  • Gniewino
Gniewino, Gniewino, Pomorskie, Polska
MotivesGroup
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Forma zatrudnienia: Zlecenie na 2 miesiące
Wymiar pracy: Pełny etat (40h tygodniowo) lub 1/2 etatu (20h tygodniowo)
Poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego do pracy w naszym biurze w Warszawie. Zadania związane będą ze wsparciem w rozrachunkach oraz obsługą księgowości w systemie Symfonia.
Zakres obowiązków:
Wsparcie w rozrachunkach i bieżących operacjach księgowych
Księgowanie dokumentów
Weryfikacja poprawności rozliczeń
Udział w zamknięciach okresowych
Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku księgowym
Znajomość programu Symfonia – warunek konieczny
Dokładność, sumienność i odpowiedzialność
Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
Pracę stacjonarną w Warszawie
Elastyczny wymiar pracy: pełny etat (40h) lub pół etatu (20h)
Atrakcyjne wynagrodzenie: około 7500 zł brutto przy pełnym etacie (do negocjacji)
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w krótkoterminowym projekcie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : @
Dołącz do nas i wspieraj nasz zespół w księgowości!

  • Praca Gniewino
  • Gniewino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045