Księgowy / Księgowa
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
Profisol Group Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych w programie Comarch Optima
  • weryfikacja dokumentacji pod względem rachunkowym
  • prowadzenie i rozliczanie rozrachunków
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • uzgadnianie kont księgi głównej
  • aktywny udział w sporządzeniu sprawozdania finansowego
  • współpraca z Głównym Księgowym oraz działami wewnętrznymi firmy

Nasze wymagania

  • mile widziana znajomość obsługi systemu Comarch Optima
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • skrupulatność, systematyczność, dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel, Outlook

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

  • Praca Legnica
  • Księgowa Legnica
  • Księgowy Legnica
  • Główny księgowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849