Księgowy/ Księgowa
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
DOLLE
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym;
  • wprowadzanie i dekretacja  dokumentów księgowych do systemu enova;
  • wprowadzanie wybranych dokumentów kadrowych do systemu;
  • uzgadnianie kont księgowych
  • rozliczanie płatności i uzgadnianie sald
  • przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych, statystycznych  i raportów wewnętrznych  spółki do Grupy.
  • ewidencja środków trwałych
  • przygotowywanie i wysyłka sprawozdań GUS, NBP, Intrastat

WYMAGANIA:
  • znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej, prawa podatkowego
  • znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel), system enova będzie dodatkowym atutem
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista, skrupulatność, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • praca w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)
  • znajomość języka angielskiego  będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • szkolenia  językowe
  • prywatną opiekę medyczną

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy ukryty pod przyciskiej "Aplikuj"

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584