Księgowy / Księgowa
  • Warszawa, Ursynów
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, mazowieckie, Polska
Bołtowicz Spółka Jawna
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

autoryzowany dealer marki Mazda zatrudniający 50 pracowników

Opis stanowiska
  • Weryfikacja faktur kosztowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu Symfonia,
  • uzgadnianie sald rozrachunków,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • rozliczanie międzyokresowych kosztów,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy,
  • rozliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych i premii oraz umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie i księgowanie list płac dla 50 pracowników w programie Symfonia,
  • ewidencjonowanie urlopów oraz absencji chorobowych,
  • wystawianie zaświadczeń pracownikom oraz bieżąca obsługa kadrowa oraz płacowa,
  • wprowadzanie i bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • rozliczanie miesięcznych deklaracji ZUS, PFRON,PIT-4, PIT-8, GUS, PPK oraz rocznego PIT-11,
  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • ustalanie wysokości potrąceń komorniczych, prowadzenia ewidencji potrąceń oraz prowadzenia korespondencji z urzędami Komorników Sądowych,
  • kontrola ewidencji czasu pracy i rozliczania czasu pracy.

Wymagania
  • Wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze księgowości (księgi rachunkowe),
  • minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty/-tki ds. kadr i płac,
  • znajomość podstaw rachunkowości, zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość MS Excel
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • wiedza z zakresu przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego,
  • praktyczna znajomość programu Płatnik,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz obsługi komputera,
  • dokładność, sumienność, terminowość w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego, księgowego Symfonia.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę lub innej formie do uzgodnienia,
  • szkolenia i rozwój zawodowy.

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055