Księgowy/Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Chineuro Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Biuro rachunkowe szuka nowych pracowników!
Jesteśmy spółką działającą w Polsce od ponad 9 lat. Do tej pory zaufało nam mnóstwo firm, a nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Nieustannie się rozwijamy, a baza klientów stale się powiększa.
Jesteśmy chińską spółką, która wyróżnia się dobrą atmosferą w pracy. Tak, nasi klienci są głównie z Chin i czasem współpraca z nimi jest trudna, ale zawsze znajdujemy sposób na rozwiązanie wszelkich problemów. Praca bywa ciężka, ale dzięki temu stale powiększamy swoje kompetencje i zdolności.
Zapraszamy Cię do naszej firmy, zwłaszcza jeśli:
- szukasz nowych wyzwań w pracy
- chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności
- interesuje Cię praca z mądrym zespołem i klientami.
Z nami będziesz mógł rozwijać się każdego dnia, dzięki czemu zyskasz zupełnie nowe perspektywy w przyszłości!
OBOWIĄZKI:
- Sprawdzanie dokumentów od klientów
- Sporządzanie deklaracji podatkowych
- Sporządzanie i analiza sprawozdań finansowych
- Inne projekty powiązane z obsługą klientów
WYMAGANIA:
- Ukończone studia wyższe z rachunkowości bądź innego, powiązanego z ekonomią, kierunku
- Język angielski w stopniu komunikatywnym
- Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
- Biegła znajomość procedur eksportowych i importowych (WNT, WDT)
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez platformę.

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190