Księgowy / Księgowa
  • Warka
Warka, Warka, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • przygotowywanie i realizacja płatności za faktury
  • obsługa bankowości elektronicznej
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT
  • księgowanie dokumentów w systemie pełnej księgowości
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • rozliczanie rozrachunków kontrahentów
  • uzgadnianie sald na kontach, potwierdzanie zgodności sald
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • kontrola prawidłowego obiegu dokumentów księgowych

Wymagania
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości min 2 lata
  • znajomość programów księgowych (WF-Fakir)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość Excela na poziomie dobrym
  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę
  • możliwość skorzystania z tygodniowego wakacyjnego wyjazdu organizowanego przez firmę w polskich górach lub nad polskim morzem (co drugi rok)

  • Praca Warka
  • Księgowy Warka
  • Księgowa Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246