KSIĘGOWY K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Żurawia 6/12/306, 00-503 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Polandvik Sp. z o.o.
20. 4. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Prowadzenie pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów a także rozliczeń CIT, PIT i VAT; prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej; współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP); sprawozdania finansowe, bilans

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie wyższe, 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność prowadzenia samodzielnej księgowości.
Obowiązki: prowadzenie pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów a także rozliczeń CIT, PIT i VAT; prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej; współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS,NBP); sprawozdania finansowe, bilans.
Praca w godzinach 9-17
Kontakt: Lerochka25love@gmail.co

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315