Księgowy
  • Reda
Księgowy
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Elektro-Bip Krystian Mielewczyk
15. 5. 2024

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilnych finansach zatrudni księgowego do współpracy z biurem rachunkowym

Księgowy

104

Obowiązki

  • przygotowanie i dostarczanie dokumentów do biura rachunkowego, z którym firma ma umowę
  • optymalizacja podatkowa
  • pomoc i doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej
  • pilnowanie terminów składania dokumentów i wykonywania płatności

Wymagania

  • skrupulatność
  • punktualność
  • znajomość zasad księgowości
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych
  • wiedza z dziedziny optymalizacji podatkowej
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji działalności gospodarczej
  • otwartość na zmiany, pomysłowość

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie (15 lat obecności na rynku)
  • stałe, pewne wynagrodzenie
  • wsparcie merytoryczne i techniczne
  • pomoc naszego działu IT

  • Aplikacja e-mail lub telefoniczna: tel. 790 832 832
  • podana kwota wynagrodzenia po okresie próbnym 1-3 miesięcy (zależnie od doświadczenia)

  • Praca Reda
  • Księgowy Reda
  • Księgowa Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591