Księgowy ds. zobowiązań z językiem angielskim
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy rozwiązań w branży energetycznej, firmy o globalnym zasięgu, wspieramy budowę zespołów w nowym zakładzie produkcyjny w Gliwicach. W ramach współpracy poszukujemy osób na stanowisko: Księgowy ds. zobowiązań z językiem angielskim / Accounant Payable with English.

Lokalizacja: Gliwice, praca stacjonarna.

Zadania:

  • zarządzanie kontami dostawców,
  • współpraca z innymi interesariuszami w celu koordynacji wypełniania formularzy nowych kont dostawców,
  • konfigurowanie kont dostawców,
  • kontakt telefoniczny z dostawcami w celu upewnienia się, że dane bankowości biznesowej podane w formularzu otwarcia konta dostawcy są w 100% poprawne,
  • przetwarzanie faktur zakupu i not kredytowych,
  • uzgadnianie wyciągów dostawców,
  • codzienne raportowanie przepływu środków pieniężnych ze wszystkich rachunków bankowych do arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • przetwarzanie wydatków na podróże służbowe.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości ds. zobowiązań,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/rachunkowość/finanse.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics GP oraz Oracle - będzie zaletą,
  • zaawansowane kompetencje komunikacyjne, samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy.

Korzyści:

  • praca w rozpoznawalnej firmie z szeroką ekspozycją na kontakty międzynarodowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze księgowości,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonusy oraz gadżety, KARTA PLUXEE, świąteczne eventy i wiele innych.

  • Praca Gliwice
  • Księgowa Gliwice
  • Księgowy Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836