Księgowy
  • Trzcinica
Księgowy
Trzcinica, Trzcinica, Greater Poland Voivodeship, Polska
GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie procesu zamykania miesiąca
  • sporządzanie okresowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, w tym JPK
  • zarządzanie i udział w wykonywaniu operacji księgowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych w oparciu o polskie prawo podatkowe
  • zarządzanie dokumentacją księgową
  • współpraca z innymi działami firmy w ramach wykonywanych obowiązków
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów
  • współpraca z audytorami (sporządzanie raportów, zestawień oraz przygotowywanie odpowiedzi i wyjaśnień) i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, banki)

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( min. 5 lat)
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych w obszarze podatku VAT i CIT
  • umiejętność pracy na nowoczesnym systemie ERP (znajomość SAP mile widziana)
  • uczciwość i skrupulatność
  • obowiązkowość i systematyczność, dobra organizacja pracy
  • umiejętności analityczne i organizacyjne
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

OFERUJEMY:
  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego, możliwość szkoleń
  • pracę w nowoczesnym biurowcu
  • niekorporacyjne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia do programu LUXMED, PZU i MULTISPORT

  • Praca Trzcinica
  • Księgowa Trzcinica
  • Księgowy Trzcinica
  • Trzcinica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836