Księgowy/a ds. podatku VAT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188051

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie raportowania miesięcznego do Urzędu Skarbowego JPK_VDEK• sporządzanie deklaracji VAT UE• uzgadnianie zapisów i sald księgi głównej z deklaracjami VAT• analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, okresowa weryfikacja rozrachunków• kontakt z klientem wew. w zakresie obsługiwanych procesów• kontakt z instytucjami publicznymi w zakresie obsługiwanych procesów• usprawnianie funkcjonowania procesów w obszarze raportowania VAT• udział w przygotowaniu do raportowania do KSeF.

Nasze wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse)• doświadczenie na podobnym stanowisku• dobra, poparta praktyką, znajomość ustaw podatkowych oraz zasad rachunkowości zgodnie z UoR• mile widziana znajomość zasad rachunkowości wg. MSSF• znajomość obsługi pakietu MS Office, znajomość Excela w stopniu dobrym• mile widziana znajomość programu Oracle• dobra organizacja pracy i systematyczność• sumienność, odpowiedzialność• umiejętność pracy w zespole• język angielski w stopniu komunikatywnym (min. B2).

Oferujemy:

  • hybrydowy model pracy (2 dni w tygodniu pracy w biurze)
  • umowę na czas określony (maternity cover 1,5 roku)
  • możliwość rozwoju w globalnej korporacji, z poukładanymi procesami i zorganizowaną strukturą wewnętrzną
  • przestronne i nowoczesne biuro w kompleksie biurowym w Warszawie
  • prywatną opiekę zdrowotną w LuxMed
  • kartę Multisport
  • prywatne ubezpieczenie na życie
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • premię roczną.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536