Księgowy/a
  • Wrocław
Księgowy/a
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami lub rachunkowością)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Umiejętność obsługi programów księgowych (preferowane doświadczenie z programem Rewizor)
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatkach
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w dziedzinie księgowości
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych: karta multisport

  • Praca Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246