Księgowy/a
  • Wrocław
Księgowy/a
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kontrola poprawności dokumentów księgowych;

- Kontrola zasad rozliczeń podróży służbowych;

- dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych krajowych i zagranicznych w tym: import usług, WNT, import towarów;

- księgowanie wyciągów bankowych;

- sporządzanie deklaracji JPK;

- identyfikacja i rozliczanie podatku WHT;

- sprawozdawczość miesięczna;

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: Ekonomia, Księgowość, Rachunkowość
  • Minimum 3 Lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny;
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL – mile widziane;
  • Znajomość zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  • Znajomość przepisów z zakresu podatku CIT;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy VAT;
  • Bardzo dobra znajomość EXCEL;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej;
  • Terminowość, dokładność, odpowiedzialność;

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym;
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz rozwojowe na każdym etapie współpracy;
  • Ruchomy system czasu pracy – rozpoczęcie pracy w godzinach 07:00 – 09:00;
  • Darmowy kurs języka angielskiego i niemieckiego;
  • Płatny system poleceń pracowniczych;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Opieka medyczna LuxMed;
  • Ubezpieczenie grupowe – Open Life;
  • Programy motywacyjne, eventy i akcje wewnętrzne;
  • Atmosferę nastawioną na współpracę, optymizm, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem;
  • Indywidualny Plan Rozwoju zawodowego;
  • Cykliczne imprezy oraz wyjazdy integracyjne;
  • Pracę w dynamicznie i szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym;

  • Praca Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509