Księgowy/a
  • Katowice
Księgowy/a
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Trenkwalder
17. 7. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych od dostawców polskich, jak i zagranicznych,
  • wyjaśnianie i uzgadnianie rozbieżności na fakturach, sald rozrachunków,
  • monitorowanie zobowiązań,
  • współpraca przy zamknięciu miesiąca,
  • współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: finanse i rachunkowość, ekonomia,
  • wiedza z zakresu rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • mile widziana znajomość systemu SAP, wiedza z zakresu VAT i CIT, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości,
  • pracę w centrum Katowic (dogodna lokalizacja),
  • pracę w godzinach 8:00-16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder&Partner (nr cert. 388)

  • Praca Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536