KSIĘGOWY
  • Olsztyn
KSIĘGOWY
Olsztyn, Wilczyńskiego 25e/011, 10-686 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
FISKUS Sp. z o.o.
11. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Dekretacja dokumentów księgowych. Weryfikacja i wprowadzanie faktur sprzedażowych lub zakupowych.
Merytoryczna weryfikacja dokumentów finansowych zgodnie z zapisami umowy i obowiązującymi przepisami. Dbałość o poprawność księgowanych dokumentów. Proste raportowanie okresowe.
Inne zadania zlecone przez przełożonego.
gODZINY PRACY 8-16

Inne wymagania
Umiejętności : Weryfikacja i wprowadzanie faktur, merytoryczna weryfikacja dokumentów finansowych, Dekretacja dokumentów księgowych

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Olsztyn
  • Księgowy Olsztyn
  • Księgowa Olsztyn
  • Główny księgowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963