Księgowy
  • Strzyżów
Księgowy
Strzyżów, Strzyżów, podkarpackie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Zagroda Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Informacje podstawoweMiejsce pracy: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Księgowy

Obowiązki

  • Nadzór nad zagadnieniami w przedsiębiorstwie
  • Odpowiedzialność za zgodność dokumentacji, procedur i ksiąg rachunkowych, sprawozdań finansowych i raportów
  • Współpraca z organami podatkowymi, instytucjami finansowymi
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego
  • Wymagane dokumenty: CV,LM

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony

  • Praca Strzyżów
  • Księgowa Strzyżów
  • Księgowy Strzyżów
  • Strzyżów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714