Księgowość
  • Raszyn
księgowość
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
NEW ENERGY TRANSFER SP. Z O.O.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

NEW ENERGY TRANSFER sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sękocin Nowy
Stanowisko: Księgowa
New Energy Transfer Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku międzynarodowym w obszarze zagospodarowania ciepła odpadowego i efektywności energetycznej, w szczególności specjalizującym się we wdrażaniu i komercjalizacji technologii sorpcyjnych dotyczących zagospodarowania ciepła użytkowego i odpadowego na potrzeby produkcji chłodu i wody odsolonej oraz kompleksowej realizacji projektów inwestycyjnych w wyżej wymienionej specjalizacji.
Poszukujemy pracownika do pracy w przyjaznym i zgranym zespole .
Zakres obowiązków
Opis stanowiska:
Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Księgowanie bieżące dokumentów finansowych, faktur, wyciągów bankowych
• Kontrola budżetów, przygotowanie i prowadzenie listy zobowiązań
• Przygotowywanie płatności oraz kontakt z bankami
• Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym
• Kontrola obiegu dokumentów oraz weryfikacja i kontrola sald kont
• Kontrola zasad rozliczeń podróży służbowych
• Współpraca z działem wew. firmy oraz głównym księgowym
Wymagania:
• Znajomość księgowości w zakresie dekretowania i wprowadzania dokumentów księgowych
• Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze księgowości
• Wykształcenie, preferowane średnie lub wyższe ekonomiczne
• Znajomość zasad rachunkowości
• Bardzo dobra znajomość organizacji pracy
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań
• Komunikatywność i umiejętność współpracy
• Biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Mile widziane dodatkowe umiejętności:
• Znajomość programu RAKS
• Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w godzinach 8:00-16:00
• Praca w przyjaznej atmosferze
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa).”

  • Praca Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941