KSIĘGOWA/Y (z orzeczeniem o niepełnosprawności) - praca zdalna
  • Katowice
Katowice, Katowice, dolnośląskie, Polska
Hrappka.pl
28. 9. 2024

#1279751

HRQ Ability to firma, której misją jest pośrednictwo w zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami, ułatwiając im dostęp do otwartego rynku pracy.

Dążymy do łączenia kandydatów z odpowiednimi pracodawcami, aby sprzyjać nawiązywaniu stabilnych i długotrwałych relacji zawodowych.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko: Księgowa/y

Twoje zadania:

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów
  • samodzielne prowadzenie księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych lub pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami,
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów,
  • kontakt z urzędami.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Obsługa programów księgowych: Optima, Enova lub Symfonia
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej – mile widziane
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w pełni zdalna
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość pracy w systemie 7-godzinnym dla osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

  • Praca Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392