Księgowa/y
  • Szczecin
Księgowa/y
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym? Szukasz stabilnej pracy i możliwości rozwoju w przyjaznym otoczeniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Lokalizacja: lewobrzeże

Oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego (min. technik ekonomista, mile widziane wykształcenie wyższe)
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowym
  • znajomości przepisów podatkowych
  • dokładności w prowadzeniu dokumentów księgowych, terminowości
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta ofertaprzeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (8:00-16:00)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • sporządzanie miesięcznych raportów i sprawozdań
  • rozliczanie podatków oraz deklaracji VAT
  • zarzadzanie dokumentacją księgową
  • zapewnienie adekwatnej dokumentacji podczas kontroli skarbowych lub audytów
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • znajomość programów księgowych (mile widziana Symfonia)

  • Praca Szczecin
  • Księgowa Szczecin
  • Księgowy Szczecin
  • Główny księgowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678