Księgowa/y (Bąkowo k. Gdańska)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, znanej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Księgowa/y.

Lokalizacja: Bąkowo.

Zadania:

  • Księgowanie dokumentów;
  • Wystawianie faktur sprzedaży;
  • Uzgadnianie kont księgowych;
  • Praca przy zamknięciach miesiąca i roku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako księgowa/y, przynajmniej roczne;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Znajomość j. angielskiego (min. komunikatywnie);
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji;
  • Szeroki pakiet benefitów, m.in karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie;
  • Parking dla pracowników.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gdańsk
  • Księgowa Gdańsk
  • Księgowa Pruszcz Gdański
  • Księgowa Nowy Dwór Gdański
  • Księgowa Starogard Gdański
  • Księgowa gdański
  • Księgowy Gdańsk
  • Księgowy Pruszcz Gdański
  • Księgowy Nowy Dwór Gdański
  • Księgowy Starogard Gdański
  • Księgowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080