Księgowa - Umowa o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej
  • Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, roczne sprawozdanie finansowe, informacja dodatkowa)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczanie miesięcznych odpisów amortyzacyjnych
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • Zarządzanie płynnością firmy, monitoring przepływów pieniężnych oraz nadzór nad należnościami i zobowiązaniami
  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (m.in. instytucjami skarbowymi, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi)

Dodatkowe informacje:

  • Praca na systemie Enova365
  • Firma obecnie nie eksportuje towarów za granicę; sprzedaje tylko na rynek krajowy
  • Obecna forma prawna to jednoosobowa działalność gospodarcza; planowane przekształcenie w spółkę z o.o. po nowym roku

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego min. 2 lata
  • Znajomość programów Excel, Word, Outlook
  • Znajomość programów księgowych oraz MS Office
  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:
  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji oraz dodatki
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Wsparcie w procesie wdrożenia na stanowisko

Zapraszamy również osoby zza granicy!

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj lub wyślij wiadomość „Księgowa” na telefon 790 861 777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Stalowa Wola
  • Księgowy Stalowa Wola
  • Księgowa Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584