Księgowa - stałe zatrudnienie!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Dodano
11.06.2024
Numer referencyjny
22511_42644

Zadania:

  • Nadzór merytoryczny  organizacyjny koordynowanych projektów;
  • Prowadzenie procesu wdrażania outsourcingu u klientów;
  • Prowadzenie i weryfikacja ksiąg rachunkowych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów;
  • Kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami oraz innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów;

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki);
  • Znajomość przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków;
  • Język angielski w mowie i piśmie na poziomie minimum B1;
  • Znajomość programów takich jak: Symfonia, Optima, Navision, SAP;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę hybrydową - 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie;
  • Kartę multisport;
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Szkolenia, kursy i webinary w ramach poszerzania wiedzy i umiejętności;

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta,  który należy do jednej z największych na świecie sieci firm świadczących usługi księgowe i doradcze w zakresie audytu, podatków, rachunkowości, konsultingu i szkoleń.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowej.

  • Praca Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851