KSIĘGOWA/SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HR Support
8. 6. 2024

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji pozarządowej, która swoje działania skupia wokół pomocy humanitarnej na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:KSIĘGOWA/SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH

OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie zgodności finansowej poprzez kontrolę sprawozdań finansowych partnerów oraz przekazywanie pisemnej informacji zwrotnej do managerów działów
  • współpraca z księgowymi, pracownikami programu w zakresie sprawozdawczości darczyńców, odpowiedzialność za prawidłowość sprawozdań finansowych partnerów w ramach raportu skonsolidowanego
  • sprawdzanie zgodności sald, monitorowanie budżetu, zamykanie dotacji
  • rejestrowanie transakcji, zarządzanie gotówką, bankowość, płace, podatki, ubezpieczenia społeczne, zapasy, należności i zobowiązania
  • koordynowanie i współpraca z audytorami zewnętrznymi w celu dostarczenia dokumentów, akt i innych oraz podczas audytu konkretnych projektów
  • przygotowywanie audytów rocznych
  • nadzór nad środkami trwałymi organizacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe – kierunki finansowe lub pokrewne
  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość SAGE ERP, MS Office EXCELL
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • dokładność, zadaniowość

PRACODAWCA OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym oraz wielokulturowym środowisku
  • szkolenia

  • KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678