Księgowa Sosnowiec
  • Sosnowiec
księgowa Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Zaufana Księgowa Sp.zo.o.
4. 3. 2024
Informacje o stanowisku

SOSNOWIEC/
Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa
Duża kancelaria rachunkowa ze stabilną pozycją na rynku prowadzona z sukcesami od 20 lat poszukuje  osoby do naszego zespołu księgowych w dziale pełnej księgowości.
Posiadamy stały zespół specjalistów z doświadczeniem w szeroko rozumianej księgowości, finansach i obsłudze kadrowo-płacowej.
Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o umowę w dowolnej formie zatrudnienia,
- możliwość współpracy w oparciu o kontrakt B2B
- elastyczne godziny pracy
- konkurencyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju poprzez szkolenia
Twój zakres obowiązków:
- prowadzenie pełnej księgowości
- koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca/ roku
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK, raportów GUS,
- bezpośrednia współpraca z klientami
- współpraca z Urzędami Skarbowymi
- sporządzanie sprawozdań finansowych  i raportów okresowych
Nasze wymagania:
- doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
- znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej)
- znajomość analizy finansowej i rachunkowości
- znajomość pakietu MS Office
- mile widziana znajomość oprogramowania Symfonia
- systematyczność, dokładność, sumienność
- samodzielność w pracy oraz umiejętność współpracy w zespole
- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
- dobra organizacja czasu pracy
- umiejętności analityczne

  • Praca Sosnowiec
  • Księgowy Sosnowiec
  • Księgowa Sosnowiec
  • Główny księgowy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963