Księgowa / Pracownik działu handlowego
  • Milanówek
Milanówek, Milanówek, Mazowieckie, Polska
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie dla księgowości finansowej i majątkowej spółki handlowej w Polsce
  • Rejestrowanie transakcji handlowych na prawidłowych kontach księgowych
  • Wystawianie faktur wychodzących
  • Tworzenie i przetwarzanie zamówień do dostawców usług logistycznych
  • Obsługa faktur przychodzących
  • Osoba kontaktowa dla spedytorów i zewnętrznych dostawców usług

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie finansów/księgowości ew. w logistyce
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Niezależny i niezawodny sposób pracy, elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i rzetelność
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony w innowacyjnej i międzynarodowej grupie firm
  • Wymiar pracy 20-25 h/tydzień
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Indywidualne możliwości rozwoju
  • Płaska hierarchia i krótkie kanały komunikacji
  • Przyjazna atmosfera w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim wraz z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/KH/092024

  • Praca Milanówek
  • Księgowa Milanówek
  • Księgowy Milanówek
  • Pracownik fizyczny Milanówek
  • Pracownik biurowy Milanówek
  • Pracownik produkcji Milanówek
  • Milanówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567