Księgowa / Pracownik Działu Handlowego
  • Milanówek
Milanówek, Milanówek, Masovian Voivodeship, Polska
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wsparcie dla księgowości finansowej i majątkowej spółki handlowej w Polsce Rejestrowanie transakcji handlowych na prawidłowych kontach księgowych Wystawianie faktur wychodzących Tworzenie i przetwarzanie zamówień do dostawców usług logistycznych Obsługa faktur przychodzących Osoba kontaktowa dla spedytorów i zewnętrznych dostawców usług WYMAGANIA: Wykształcenie ekonomiczne Doświadczenie zawodowe w zakresie finansów/księgowości ew. w logistyce Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie Niezależny i niezawodny sposób pracy, elastyczność i umiejętność pracy w zespole Doskonałe umiejętności organizacyjne i rzetelność Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: Umowa o pracę na czas nieokreślony w innowacyjnej i międzynarodowej grupie firm Wymiar pracy 20-25 h/tydzień Adekwatne wynagrodzenie Indywidualne możliwości rozwoju Płaska hierarchia i krótkie kanały komunikacji Przyjazna atmosfera w zespole Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim wraz z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/KH/092024

  • Praca Milanówek
  • Księgowa Milanówek
  • Księgowy Milanówek
  • Pracownik produkcji Milanówek
  • Pracownik fizyczny Milanówek
  • Pracownik biurowy Milanówek
  • Milanówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392