Księgowa / Młodsza Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Abplanalp Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

W związku ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego
  • Rozliczanie operacji bankowych oraz kasowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie obiegu dokumentacji księgowej
  • Sporządzanie sprawozdawczości dla GUS i NBP
  • Archiwizacji dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane w kierunku finansów lub rachunkowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych, księgowych i ustawy o rachunkowości
  • Biegłość w obsłudze programów księgowych oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zdolności analityczne
  • Skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie zajęć sportowych, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pracę stacjonarną lub hybrydową po okresie wdrożenia (biuro 3 dni/home office 2 dni)
  • Przestronne i komfortowe biuro na Sadybie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie doświadczonych kolegów

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055