KSIĘGOWA (m / k) (103)
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, dolnośląskie, Polska
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
17. 4. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY (m/k) | Miejsce pracy: Syców, dolnośląskie

Oferta

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów i usług,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • dekretowanie oraz księgowanie dokumentów,
  • bieżące rozliczenia z instytucjami finansowymi (w tym z bankami, faktorantami) oraz uzgadnianie sald z partnerami biznesowymi,
  • sporządzanie sprawozdań GUS i bilansów,
  • bieżąca analiza kont księgowych oraz kontrola rozliczeń i rozrachunków w tym ZUS,
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych,

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie,
  • znajomość zasad rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego,
  • znajomość systemu finansowo - księgowego OPTIMA COMARCH ERP będzie dużym atutem,

  • Praca Oleśnica
  • Księgowa Oleśnica
  • Księgowy Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075