Księgowa / Księgowy / Samodzielna Księgowa / Samodzielny księgowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
DRIMPOL Spółka z o.o.
19. 9. 2024

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990r. na terenie południowo – wschodniej Polski, od lat współpracująca z renomowanymi producentami żywności.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania kluczowe:

  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami,
  • rozliczanie wpłat kontrahentów w systemie finansowym,
  • kontrola wewnętrzna rozliczeń gotówkowych,
  • księgowanie dokumentów wg określonych schematów,
  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • ewidencja środków trwałych i wyposażenia,
  • rozliczanie inwentaryzacji,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,
  • weryfikacja i kontrola zgodności dokumentów sprzedaży i zakupu,
  • realizowanie i dokumentowanie operacji kasowych,
  • przygotowanie dokumentacji sprzedażowej i zakupowej pod kątem deklaracji VAT.

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym samodzielnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
  • dobra znajomość zasad gospodarki kasowej i magazynowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość, podatki),
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • mile widziana znajomość programu SAP Business One oraz R2 Środki Trwałe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej,
  • orientacja na wyniki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność, uczciwość.

W zamian oferujemy:

  • pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości awansu i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy).

  • Praca Rzeszów
  • Księgowy Rzeszów
  • Księgowa Rzeszów
  • Główny księgowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584