Księgowa / Księgowy - rekrutacja online
  • Warszawa, Raszyn
mazowieckie, Warszawa, Raszyn, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, która poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie księgowości spółek z o.o. oraz wsparcie głównej księgowej w zakresie przygotowywania deklaracji podatkowych.

Księgowa / KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa, Raszyn

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i rachunkowości,
  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych oraz weryfikacja ich poprawności pod kątem formalnym, merytorycznym, rachunkowym i podatkowym,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT) przy wsparciu głównej księgowej,
  • Rozliczanie kosztów na poszczególne miejsca powstawania kosztów, rodzaje działalności, wyroby i usługi,
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów (RMK) oraz list płac,
  • Udział w procesie zamykania miesiąca i roku,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz danych dla Zarządu i audytorów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej,
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Znajomość programu księgowego RAKS będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Word,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności dzięki kursom i szkoleniom,
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz wsparcie ze strony zespołu,
  • Pakiet socjalny.

  • Praca mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567