Księgowa / Księgowy - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko księgowe. W związku ze stałym rozwojem spółki rola nastawiona jest na wsparcie zespołu księgowego w pracy operacyjnej.

Księgowa / KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem zgodności formalnej i rachunkowej,
  • Księgowanie faktur i transakcji bankowych,
  • Uzgadnianie kont,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Tworzenie raportów okresowych,
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Księgowanie rezerw i wycen,
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości,
  • Znajmość języka angielksiego na poziomie B2,
  • Dobra znajomość Excela,
  • Znajomość programu księgowego SAP Business One będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej spółce,
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych,
  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509