Księgowa/ Księgowy (obsługa wspólnot mieszkaniowych)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami poszukujemy kandydatów chętnych na dołączenie do zespołu księgowego!

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości wspólnot mieszkaniowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, rozliczeń podatkowych i przelewów bankowych,
  • Rozliczanie mediów,
  • Windykacja należności,
  • Ścisła współpraca z zarządcami nieruchomości oraz innymi obszarami.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze księgowej wspólnot mieszkaniowych,
  • Znajomość przepisów oraz zasad księgowości,
  • Dobra znajomość programu MS Office, mile widziana znajomość innych systemów,
  • Wykształcenie średnie ekonomiczne w specjalizacji rachunkowości,
  • Silne umiejętności organizacyjne, otwartość oraz samodzielność.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatkowe premie i nagrody oraz bonusy świąteczne,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Fundusz świadczeń socjalnych,
  • Praca stacjonarna z wrocławskiego biura (al. Hallera).

  • Praca Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687