Księgowa/Księgowy KPiR
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Smart-HR
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę klientów rozliczających się w oparciu o uproszczoną księgowość, tj. księgowanie dokumentów na podstawie dokumentów źródłowych,
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych (PIT oraz VAT),
  • Kontakt z klientem w zakresie świadczonych usług księgowych
  • Realizację dodatkowych zadań związanych z obszarem księgowym.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowym przy obsłudze KPiR,
  • Praktycznej umiejętności tworzenia deklaracji PIT i VAT,
  • Dobrej znajomości aktualnych przepisów podatkowych,
  • Wykształcenia wyższego lub średniego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość),
  • Znajomości MS Office,
  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej,
  • Dokładności, systematyczności i zaangażowania.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

Dla naszego Klienta – firmy oferującej usługi z obszaru finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Częstochowa
  • Księgowy Częstochowa
  • Księgowa Częstochowa
  • Główny księgowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714