Księgowa / Księgowy
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
10. 6. 2024

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
  • monitorowanie zobowiązań, przygotowywanie płatności,
  • współpraca z pozostałymi działami Spółki,
  • wykonywanie innych powierzanych zadań w obszarze księgowości.

Wymagania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego (znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, Ustawy o podatku od towarów i usług),
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie podstawowym,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, dotrzymywanie ustalonych terminów,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i praktycznych umiejętności.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania COMARCH ERP XL / OPTIMA.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • system kafeteryjny,
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
  • program poleceń pracowniczych,
  • premie świąteczne i urodzinowe,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Chorzów
  • Księgowy Chorzów
  • Księgowa Chorzów
  • Główny księgowy Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851