_Księgowa/Księgowy
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
6. 6. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • Realizacja przebiegów amortyzacyjnych
  • Aktywacja projektów w systemie SAP i rozliczenie tych projektów
  • Comiesięczne raporty i analizy wariancji
  • Udział w sporządzaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Przegląd techniczny prawidłowego rozliczania działalności inwestycyjnej
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji majątku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie zawodowe z firmy produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rachunkowości aktywów (inwentaryzacje, projektowanie)
  • Znajomość pakietu MS-Office oraz programu SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Myślenie procesowe i analityczne

Oferujemy

  • Pracę w zangażowanym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie na bardzo dobrym poziomie
  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy zajęcia sportowe

  • Praca Opole
  • Księgowa Opole
  • Księgowa Opole Lubelskie
  • Księgowy Opole
  • Księgowy Opole Lubelskie
  • Główny księgowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080