Księgowa / Księgowy
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Biuro Rachunkowe KABO
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów od strony rachunkowo – podatkowej
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa podatkowego ( CIT, PIT, JPK, VAT-UE)
  • Prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży i zakupu oraz kalkulacji CIT
  • Sporządzań sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat)
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych (GUS)
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych
  • Kontakt z klientami
  • Kontakt z US i innymi instytucjami

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (minimum 5 lat)
  • Wykształcenie średnie/ wyższe kierunkowe (finanse/ rachunkowość)
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Znajomość programu Symfonia oraz Płatnik
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Księgowy Siemianowice Śląskie
  • Księgowa Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045