KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
  • Legnica
Legnica, Legnica, Polska
PROFISOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Poszukujemy Kandydatek/Kandydatów skrupulatnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres obowiązków.

Stanowisko, które proponujemy, związane jest z prowadzeniem pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

  • weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych w programie Comarch Optima
  • weryfikacja dokumentacji pod względem rachunkowym formalnym
  • prowadzenie kasy
  • rozliczanie i uzgadnianie sald księgowych z kontrahentami
  • księgowanie list płac, rezerw, leasingu, poleceń księgowania
  • wyjaśnianie niezgodności
  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy

Wymagania stanowiska

  • co najmniej dobra znajomość programu Comarch Optima
  • doświadczenie na stanowisku księgowego na pełnych księgach
  • znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • skrupulatność, systematyczność, dobra organizacja pracy
  • wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook)
  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)

Oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

  • Praca Legnica
  • Księgowy Legnica
  • Księgowa Legnica
  • Główny księgowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584