Księgowa / Księgowy
  • Wysogotowo, k. Poznania
wielkopolskie, Wysogotowo, k. Poznania, wielkopolskie, Polska
VISAGE-GROUP Sp z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Jeśli rozważasz zmianę pracy, jest to idealny moment!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy

Propozycja jest skierowana do osób z min. 2-letnim doświadczeniem w księgowości.
Twój zakres obowiązków

  • bieżące wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedażowych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie SAP Business One,
  • współpraca z audytorami,
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków trwałych,
  • rozliczenie zaliczek pracowników wraz z prowadzeniem dokumentacji rozliczeniowej,
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,
  • ewidencjonowanie transakcji krajowych i zagranicznych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca/roku,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • min. wykształcenie średnie kierunkowe (ekonomia/finanse),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy min. 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym Excel, Word),
  • dokładność, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywność w działaniu),
  • myślenie analityczne (szeroka perspektywa, zauważanie szczegółów oraz niuansów, łączenie faktów, danych i wyciąganie wniosków),
  • komunikatywność i współpraca (otwartość na przyjmowanie i udzielanie wsparcia zespołowi, wysoka kultura wypowiedzi, umiejętność dojrzałego wyrażania swoich potrzeb i emocji),
  • znajomość ustawy o rachunkowości, VAT i pdop,
  • znajomość zasad rozliczania transakcji walutowych.

Mile widziane

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość programu SAP Business One będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, motywujący system premiowy,
  • wsparcie merytoryczne, dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy, ciągłego doskonalenia, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych prywatna opieka medyczna po okresie próbnym, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole,
  • aromatyczną kawę,
  • owocowe poniedziałki i środy.

  • Praca wielkopolskie
  • Księgowy wielkopolskie
  • Księgowa wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075