Księgowa / Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ONE House Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie podstawowych dokumentów księgowych (głównie faktur sprzedaży i zakupu, wyciągów bankowych itp.)
  • Przygotowywanie przelewów do płatności, analiza płatności i rozrachunki na kontach rozrachunkowych
  • Wystawianie faktur i współpraca w tym zakresie z działem handlowym
  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych wpływających do firmy
  • Udział w pracy zespołowej przy przygotowywaniu deklaracji podatkowych i in. analiz, raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Finanse i Rachunkowość, Analiza Finansowa (lub pokrewne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w dziale Księgowości
  • Znajomość programów księgowych (mile widziana Enova)
  • Minimum dobra znajomość MS Excel (minimum średniozaawansowana)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, samodzielność
  • Zaangażowanie w pracę indywidualną i zespołową
  • Język angielski (minimum średniozaawansowany)

To oferujemy

  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijających się strukturach Grupy,
  • Pracę w zgranym zespole, współpracę oraz wzajemne wsparcie merytoryczne
  • Stanowisko i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji
  • Wsparcie całego zespołu, nie tylko podczas onboardingu
  • Pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO)
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób
  • Elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance
  • Zajęcia jogi w biurze
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem
  • Dostęp do platformy eTutor z możliwością nauki 4 języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • Bezpłatne objęcie programem prywatnej opieki medycznej Ciebie, oraz możliwość dokupienia opieki dla bliskiej Ci osob

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080