Księgowa/Księgowy
  • Torun
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Antal Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dla naszego klienta z obszaru outsourcingu usług księgowych prowadzimy rekrutację na stanowisko Księgowy/Księgowa.

Lokalizacja: Toruń

Forma umowy: UoP

Rodzaj pracy: stacjonarnie

Start pracy: ASAP

Liczba otwartych pozycji: 1

Obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz z kapitałem zagranicznym
  • sporządzanie deklaracji VAT
  • kalkulacja podatku CIT
  • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat
  • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami
  • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym
  • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia)
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
  • dobra znajomość arkusza Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

Benefity:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Praca 8 godzin dziennie z możliwością ruchomego rozpoczynania i kończenia pracy
  • System poleceń pracowniczych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia
  • Dostęp do platformy benefitowej
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Praca w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
  • Nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów
  • Wpółpraca z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowym

Co się stanie po Twojej aplikacji? Etapy procesu rekrutacyjnego:

1. Skontaktuje się z Tobą konsultant Antal, który przeprowadzi wstępną rozmowę rekrutacyjną.

2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielstwem klienta

3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

Czym jest Antal?

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menadżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie.

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, którzy utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

  • Praca Toruń
  • Księgowy Toruń
  • Księgowa Toruń
  • Główny księgowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563