Księgowa / Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Taxenbach Sp. z o.o.
22. 4. 2024

Celem działalności Grupy Taxenbach jest wspieranie naszych klientów w prowadzeniu działalności gospodarczej poprzez świadczenie usług w trybie rzeczywistym, dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz w formie proaktywnej, oferując rozwiązania zanim jeszcze pojawi się pytanie lub problem.Jako firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi, wspieramy klientów na każdym etapie ich rozwoju. Chcesz pracować w naszym zespole?

Obowiązki

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek,
  • weryfikację, dekretowanie dokumentów i księgowanie operacji gospodarczych,
  • kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych, uzgadnianie sald,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczanie podatku VAT i podatku CIT,
  • analiza wprowadzonych przez siebie danych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi: Urząd Skarbowy, GUS, NBP, banki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pełnej księgowości minimum 2 lata,
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków,
  • umiejętności i zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność analizy, weryfikacji zestawień księgowych,
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami w firmie,
  • znajomość programu COMARCH ERP Optima będzie atutem.

Oferujemy

  • atrakcyjne środowisko pracy zapewniające work life balance,
  • rozwój pracownika, dodatkowe szkolenia,
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i harmonii,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bonusy finansowe uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w multidyscyplinarnym zespole: doradców podatkowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i księgowych.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864