Księgowa / Księgowy
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dla centrum badawczego o charakterze niemedycznym, poszukujemy Księgowej / Księgowego.

Jeżeli poszukujesz miejsca w międzynarodowej organizacji, w której będziesz mieć możliwość współtworzenia działu księgowości od początku, współpracy bezpośrednio z Główną Księgową - to rola dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym

Wsparcie Głównej Księgowej w tworzeniu raportów okresowych, Przygotowanie deklaracji podatkowych

Ewidencja faktur zakupu

Rozliczanie delegacji pracowniczych

Weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych

Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

Wykształcenie ekonomiczne

Bardzo dobra znajomość MS Office ( szczególnie MS Excel)

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Dobra organizacja pracy

Umiejętności analityczne

Co oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczna
  • Dofinansowanie do programu sportowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatny parking
  • Udział w wydarzeniach kulturalnych, sportowych
  • Dofinansowanie do posiłków

Etapy rekrutacji:

  1. Analiza CV
  2. Rozmowa z Konsultantem Antal
  3. Rozmowa z bezpośrednim Przełożonym Firmy
  4. Następnie zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą trzymamy kciuki!

  • Praca Zabrze
  • Księgowy Zabrze
  • Księgowa Zabrze
  • Główny księgowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293