Księgowa/Księgowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
KMGC
20. 9. 2024

Księgowa/Księgowy – praca w profesjonalnym biurze rachunkowym KMGC

Kluczem do sukcesu jest dopasowanie człowieka do firmy i zadań na stanowisku pracy. Wiemy dokładnie, jaki człowiek pasuje do naszej firmy i jakie cechy musi posiadać, aby odnosić w niej sukces. Nie chcemy pierwszego lepszego księgowego/księgowej. Szukamy osoby, która z pełnym przekonaniem mogłaby o sobie powiedzieć:

  • Dbam o każdy szczegół i skrupulatnie analizuję dokumenty finansowe, co pozwala mi unikać błędów i zapewnia zgodność z przepisami,
  • Mam pełną kontrolę nad dokumentacją księgową moich klientów, dzięki czemu mogą oni skupić się na prowadzeniu swoich firm bez obaw o finanse,
  • Cenię sobie precyzję i terminowość – zawsze dostarczam kompletne raporty i deklaracje podatkowe na czas,
  • Praca w dynamicznym środowisku księgowości jest dla mnie wyzwaniem, które z przyjemnością podejmuję każdego dnia,
  • Jestem elastyczny i potrafię adaptować się do zmieniających się przepisów oraz dynamicznych sytuacji w firmie.

Kim jesteśmy?

KMGC to profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Krakowie, prowadzone przed księgowych działających w branży od ponad 8 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej firm, pomagając przedsiębiorcom skupić się na rozwijaniu ich biznesów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy, zapewniamy najwyższą jakość usług, w tym prowadzenie pełnej księgowości, rozliczenia z ZUS oraz doradztwo podatkowe. Stale współpracujemy z kancelarią prawną, co umożliwia nam wsparcie w zakładaniu spółek i sporządzaniu niezbędnych uchwał.

Opis stanowiska

Księgowa/Księgowy: Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla klientów biura KMGC, w tym małych, średnich i dużych  przedsiębiorstw o różnorodnym profilu działalności.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT).
  • Przygotowywanie analiz i zestawień finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami finansowymi oraz organami podatkowymi
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowości
  • Umiejętność pracy z programem księgowym Comarch ERP Optima
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Dokładność, rzetelność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub pokrewne
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie co najmniej B2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub model B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji.
  • Możliwość awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazną atmosferę w młodym dynamicznym zespole
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet sportowy
  • Pyszna kawa

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny, odpowiadając na pytanie:

„Czego oczekujesz od pracodawcy, aby efektywnie realizować swoje zadania?”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@kmgc.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Księgowej/Księgowego”

Dodatkowo prosimy o dodanie następujących informacji:

- Liczba lat doświadczenia zawodowego w księgowości.

- Specjalizacja lub obszar księgowości, w którym posiadasz największe doświadczenie.

- Obszary, w których chciałbyś/abyś rozwijać się zawodowo.

  • Praca Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045