Księgowa / Księgowy ds. Wspólnot Mieszkaniowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych „Stare Miasto”
30. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
-Prowadzenie rozrachunków właścicieli i kontrahentów.
-Ewidencja dokumentów księgowych wspólnoty mieszkaniowej (wyciągi bankowe faktury).
-Bieżąca obsługa mieszkańców w zakresie obsługi księgowej, na każdym jej etapie.
-Naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy remontowych.
-Windykacja należności.
-Rozliczanie mediów.
-Sporządzanie zaświadczeń dla właścicieli.
-Rozrachunki z Urzędem Skarbowym (CIT).
-Wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów.
-Współpraca z administratorami budynków.
-Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami w zakresie obsługi księgowej.
-Wystawianie faktur, not księgowych w imieniu Wspólnot mieszkaniowych.
Wymagania:
-Wykształcenie średnie.
-Znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych.
-Umiejętność obsługi komputera w zakresie: Obsługa poczty email, Podstawowa znajomość środowiska Windows 10 i 11 oraz pakietu MS OFFICE(Word i Excel), Internet.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Odpowiedzialność i Komunikatywność.
-Doświadczenie w pracy jako księgowy / księgowa.
Oferujemy:
-Umowa na czas określony.
-Wynagrodzenie: 4 500 zł - 6 500 zł brutto/mies.
W CV prosimy zamieścić klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Stare Miasto Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

  • Praca Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648