Księgowa/Księgowy
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, Pomeranian Voivodeship, Polska
Maflow
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i kontrola transakcji księgowych (faktury magazynowe, kosztowe, inwestycyjne, operacje na księdze głównej);
  • Monitorowanie stanu przeterminowanych należności;
  • Analiza otwartych pozycji na kontach klientów;
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych;
  • Kontakt z klientami, weryfikacja i rozwiązywanie problemów;
  • Wsparcie podczas zamknięcia miesiąca;
  • Wysyłanie deklaracji do Urzędu Celnego
  • Przygotowanie raportów GUS, NBP;
  • Przygotowywanie JPK + UPO;
  • Pomoc przy sporządzaniu deklaracji VAT;
  • Udział w inwentaryzacji zapasów;
  • Współpraca z Audytorami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe ekonomiczne (rachunkowość i finanse);
  • Min. 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • Znajomość zasad rachunkowości;
  • Znajomość przepisów VAT, CIT
  • Znajomość MS Office;
  • Mile widziana znajomość programu SAP;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Terminowość, odpowiedzialność;
  • Komunikatywność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.

  • Praca Ostaszewo
  • Księgowy Ostaszewo
  • Księgowa Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055