Księgowa / Księgowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja formalno-rachunkowa faktur zakupu (w tym dot. WNT, zakup krajowy)
  • Rejestracja dokumentów w systemie księgowym zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi.
  • Księgowanie wyciągów bankowych - PLN, walutowych
  • Wyjaśnianie niezgodności związanych z płatnościami, w tym kontakt z dostawcami.
  • Opisywanie dokumentów w systemie ERP zgodnie z przyjętymi zasadami w firmie
  • Uzgadnianie wybranych sald kont księgi głównej.
  • Dbałość o terminowy przepływ dokumentacji księgowej
  • Wsparcie bieżących działań zespołu księgowości oraz inne prace zlecone przez przełożonego.
  • Współpraca z innymi działami w organizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: Rachunkowość, Ekonomia lub Finanse.
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i podatków.
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, a w szczególności Excel.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji mailowej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz organizowania pracy własnej.
  • Znajomość systemu CDN XL.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z nowoczesnymi systemami
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i wiedzy z zakresu księgowo-podatkowego
  • Pracę w stabilnym i dynamicznym zespole oraz zdobywanie nowych doświadczeń
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym między innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę

  • Praca Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055